» » НАБУ почне розслідувати діяльність колишнього керівника ДП «МТП «Чорноморськ» Сергія Сєчкіна
Информация к новости
  • Просмотров: 2 114
  • Не нравится
  • +1
  • Нравится
22-09-2020, 17:48

НАБУ почне розслідувати діяльність колишнього керівника ДП «МТП «Чорноморськ» Сергія Сєчкіна

Категория: Новости

8 вересня Вищий Антикорупційний суд України виніс ухвалу, якою зобов’язав Національне антикорупційне бюро України внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості згідно повідомлення в.о. директора ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ» Олександра Попова про вчинення злочинів, у тому числі корупційних, з боку колишнього керівника підприємства Сергія Сєчкіна та інших службових осіб. Про це повідомив директор ДП «МТП «Чорноморськ» Олександр Попов.

Так, 2 квітня 2020 року керівництво ДП «МТП «Чорноморськ» звернулося до НАБУ з повідомленням, в якому зазначалося, що протягом 2017-2019 років колишнім менеджментом держпідприємства було вчинено низку злочинів, спрямованих на доведення підприємства до банкрутства. Таку ж заяву, як відомо, подало керівництво Білгород-Дністровського порту. Однак, слідчі НАБУ тоді відмовили у відкритті кримінального провадження по порту «Чорноморськ», мотивуючи це тим, що за результатами розгляду заяви вони не встановили достатніх фактів, які можуть свідчити про вчинення кримінальних корупційних правопорушень з боку Сергія Сєчкіна та його підлеглих. Розслідування почалося лише по Білгород-Дністровському порту і наразі воно триває.

– У зв’язку із цим ми змушені були звернутися до Вищого Антикорупційного суду з вимогою внести відомості до ЄРДР, – каже Олександр Попов. – Розглянувши справу, суд фактично зобов’язав НАБУ відкрити кримінальне провадження та почати повноцінне розслідування фактів щодо діяльності колишнього керівництва порту «Чорноморськ» по доведенню підприємства до банкрутства. Сподіваємося, що під час своєї роботи слідчі поважного антикорупційного органу з’ясують усі факти, дадуть висновки щодо роботи «команди Сєчкіна» як у Білгород-Дністровському порту, так в порту «Чорноморськ» і справедливість, нарешті, візьме гору.

Зазначимо, колишній директор ДП «МТП «Чорноморськ» Сергій Сєчкін звернувся до Солом’янського суду міста Києва щодо відновлення його на посаді керівника підприємства. Перше засідання з цього питання відбудеться 23 вересня.

Нагадаємо, Сергій Сєчкін був звільнений наказом директора ДП «МТП «Чорноморськ» № 64 від 26 лютого 2020 року у зв’язку із систематичним порушенням правил внутрішнього розпорядку – був відсутній на роботі без поважних причини та без відповідного рішення роботодавця протягом більш ніж двох місяців.

Ухвалу Вищого Антикорупційного суду можна побачити в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх