» » На першому вантажному районі ДП «МТП «Чорноморськ» триває завантаження судна деревною тріскою
Информация к новости
  • Просмотров: 482
  • Не нравится
  • +2
  • Нравится
17-03-2021, 16:20

На першому вантажному районі ДП «МТП «Чорноморськ» триває завантаження судна деревною тріскою

Категория: Новости

Другу добу поспіль силами працівників першого вантажного району йде обробка судна-перевізника деревної тріски YILDIZLAR 2 (плаває під прапором Туреччини) – завантажується судова партія загальним об’ємом 36 тисяч тонн. Судно було пришвартовано біля першого причалу 15 березня близько 15-ї години.

 

За словами начальника першого вантажного району Олександра Незнакомова, за умовами договору із компанією-власником вантажу, силами держстивідора виконується лише завантаження вантажу на борт судна. Логістичне забезпечення (вчасне та безперебійне підвезення тріски до судна) здійснює компанія-експедитор.

 

– Це єдине судно для перевезення тріски, яке ми час від часу завантажуємо, однак під час попередньої його обробки (у жовтні 2020 року) існували проблеми із вчасним підвезенням вантажу до судна, тому інтенсивність завантаження була досить низькою, – каже Олександр Незнакомов. – Наразі ми врегулювали це питання із експедитором і маємо нормальні темпи роботи. Крім того, у працівників з’явився стимул працювати швидше, адже раніше у них була погодинна ставка, а тепер їх заробіток залежатиме від кількості переробленого вантажу.

 

Начальник першого вантажного району також зазначив, що попереднє завантаження судна з таким же об’ємом вантажу тривало 11 діб, а зараз завершити його обробку планується за 7-8 діб.

 

Довідка: YILDIZLAR 2 – перевізник деревної тріски, який був побудований у 1996 році і плаває під прапором Туреччини. Його вантажопідйомність становить 49865 т дедвейту, а поточна осадка становить 7,8 метри. Загальна довжина (LOA) судна становить 199,91 метра, а ширина – 32,2 метра.

 

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх