» » Пошук розробника ТЕО концесії поромного комплексу ДП «МТП «Чорноморськ» припинено
Информация к новости
  • Просмотров: 129
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
26-03-2021, 14:02

Пошук розробника ТЕО концесії поромного комплексу ДП «МТП «Чорноморськ» припинено

Категория: Новости

ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) скасувала тендер на закупівлю послуг радника для підготовки техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) проекту концесії залізнично-поромної переправи в порту «Чорноморськ». Про це повідомила прес-служба АМПУ.

 

У повідомленні, зокрема, сказано, що за пропозицією Європейського банку реконструкції та розвитку Міністерство інфраструктури прийняло рішення про підготовку ТЕО і проекту конкурсної документації концесії залізнично-поромного комплексу ДП «МТП «Чорноморськ» із залученням і за рахунок міжнародних фінансових організацій. У зв'язку із цим ДП «АМПУ» в електронній системі закупівель Prozorro скасувала закупівлю послуг радника щодо зазначеного проекту, яка здійснювалася з урахуванням обов'язкових положень постанови Кабінету міністрів від 9 жовтня 2020 року № 950.

 

Тендер скасований відповідно до пункту 1 частини 1 статті 32 Закону «Про державні закупівлі» (відсутність подальшої потреби у закупівлі послуги), оскільки закупівля здійснювалася ДП «АМПУ» за наказом МІУ від 29 травня 2020 року № 331 «Про підготовку до проведення державно-приватного партнерства в рамках п'ятого терміналу ДП «МТП «Чорноморськ». А з огляду на внесені в нього зміни від 18 березня 2021 року № 123 – буде здійснюватися міжнародними фінансовими інститутами.

 

– ДП «АМПУ» вдячне міжнародним і вітчизняним учасникам за участь в тендері. Упевнений, що участь ЄБРР сприятиме підвищенню рівня довіри потенційних інвесторів до проекту. При цьому, участь ЄБРР дозволить також заощадити державні кошти, – прокоментував в.о. голови ДП «АМПУ» Олександр Голодницький.

 

У грудні 2020 року АМПУ повторно оголосила тендер з відбору консультанта на підготовку ТЕО і конкурсної документації проекту концесії залізнично-поромного комплексу ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ» і відповідного майна АМПУ. У лютому 2021 року відбулося оприлюднення тендерних пропозицій, які надійшли від п'яти компаній: Ernst & Young, Port of Antwerp International, Capital Times Іnvestment Advisory, ТОВ «КПМГ Такс енд Едвайзорі» і ТОВ «Урбан Експертс». У листопаді 2020 року відбулися в попередні торги, переможцем яких стало ТОВ «Ернст енд Янг» Однак 11 грудня 2020 року вони були скасовані відповідно до положень Закону України «Про державні закупівлі».

У серпні 2020 року держстивідор «Чорноморськ» почав підготовчі заходи в рамках реалізації концесійного проекту залізнично-поромного комплексу.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх