» » До Дня довкілля
Информация к новости
  • Просмотров: 135
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
12-04-2021, 10:47

До Дня довкілля

Категория: Новости

Щороку в третю суботу квітня відзначається  Український день довкілля. Це свято з'явилося завдяки підписанню спеціального президентського указу в 1999 році. Цього року свято припадає на 17 квітня. Головна мета свята — це підвищення рівня свідомості українців в питаннях, що стосуються збереження навколишнього середовища.

 

Поява свята пов'язана не з подіями в самій Україні, а з проведенням Стокгольмської конференції. Саме на річницю цієї події і була призначена дата свята. Конференція, що відбулася в Стокгольмі, зіграла вирішальну роль в глобальному екологічному русі.

 

Організація Українського дня довкілля на підприємстві відбувається щорічно. На підставі наказу директора порту № 82 від 04 березня 2021 року на підприємстві з 12 по 16 квітня буде проведено Тиждень охорони навколишнього середовища. Структурні підрозділи порту здійснюють заходи пов'язані з висадкою рослин, прибиранням територій, упорядкуванням газонів та клумб, тощо. У цій благородній справі беруть участь всі працівники порту.

 

Хотілося б, аби ця доброчинна природоохоронна акція згуртувала якнайширше коло портовиків та мешканців нашого міста. Адже чистота нашого підприємства починається з чистоти власної оселі, вулиці, села та міста. Кожен, небайдужий до проблем природи, має зробити свій внесок у спільну справу, щоб з чистою душею та затишним довкіллям привітати щедру весну.

 

Відділ охорони навколишнього середовища ДП «МТП «Чорноморськ»

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх