» » Звернення Організаційного комітету ДП «МТП «Чорноморськ» до керівників всіх структурних підрозділів, профспілок та інших громадських організацій підприємства щодо проведення Тижня охорони праці
Информация к новости
  • Просмотров: 181
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
22-04-2021, 14:12

Звернення Організаційного комітету ДП «МТП «Чорноморськ» до керівників всіх структурних підрозділів, профспілок та інших громадських організацій підприємства щодо проведення Тижня охорони праці

Категория: Новости

Звернення

Організаційного комітету ДП «МТП «Чорноморськ» до керівників всіх структурних підрозділів, профспілок та інших громадських організацій підприємства щодо проведення Тижня охорони праці з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні у 2021 році під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризу – інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки та здоров’я на роботі».

 

Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі – 28 квітня – започатковано Міжнародною організацією праці у 2003 році. В Україні цей День отримав назву «День охорони праці» і відзначається згідно з Указом Президента України № 685/2006 від 18 серпня 2006 року щорічно 28 квітня.

 

У 2021 році Україна, за ініціативи Міжнародної організації праці (МОП) та рекомендацій Головного Управління Держпраці в Одеській області, в рамках реалізації вимог державної політики у сфері охорони праці проводить заходи до Всесвітнього дня безпеки та здоров’я на роботі. Цьогорічне гасло: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризу – інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки та здоров’я на роботі».

 

Пандемія COVID-19 змусила уряди, роботодавців, працівників та широку громадськість зіткнутися з безпрецедентними проблемами, пов’язаними з вірусом SARS-CoV-2 та його численними наслідками для світу праці.

 

Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі буде присвячений стратегіям зміцнення національних систем безпеки та гігієни праці заради підвищення стійкості, протистояння поточним і майбутнім кризовим ситуаціям, в тому числі викликаних коронавірусом.

 

ДП «МТП «Чорноморськ» здійснює свою виробничу діяльність у штатному режимі, дотримуючись  усіх рекомендацій Уряду та МОЗ України. Керівництво ДП «МТП «Чорноморськ» регулярно проводить комплекс заходів щодо забезпечення працівників підприємства засобами індивідуального захисту, а також щодо дезінфекції приміщень, автотранспорту тощо. Крім того, керівництво порту оперативно реагує на зміни строків та умов карантинних заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції, проводить моніторинг рівня захворюваності працівників підприємства та забезпечує інформаційну кампанію для захисту та збереження життя та здоров’я працівників  підприємства.

 

Організаційний комітет з проведення Тижня охорони праці у ДП «МТП «Чорноморськ» звертається до керівників усіх структурних підрозділів, керівників профспілок та всіх працівників підприємства з проханням активно втілювати у своїх підрозділах, бригадах, ланках, на дільницях та робочих місцях заходи, направлені на зниження виробничих ризиків та на створення сприятливих умов праці, збереження життя, здоров'я та працездатності працівників порту в умовах коронавірусної пандемії. Просимо також протягом періоду проведення Тижня охорони праці ознайомити своїх підлеглих працівників із цим Зверненням.

 

 

Голова Організаційного комітету

з проведення Тижня охорони праці

у ДП «МТП «Чорноморськ»                                                                                           О. М. Патрик

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх