» » Керівники ДП «МТП «Чорноморськ» привітали Аніту Серьогіну з високою нагородою на Чемпіонаті Європи з карате
Информация к новости
  • Просмотров: 263
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
26-05-2021, 11:34

Керівники ДП «МТП «Чорноморськ» привітали Аніту Серьогіну з високою нагородою на Чемпіонаті Європи з карате

Категория: Новости

Вчора, 25 травня, у спортивному залі СК «Катана Чорноморський порт» відбулася вітальна церемонія, влаштована для вихованки клубу Аніти Серьогіної. Вона щойно повернулася із Чемпіонату Європи з карате, який проходив у Хорватії. На змаганнях Аніта виборола срібну медаль і з цієї нагоди приймала вітання від усіх поціновувачів її таланту та сильного характеру.

 

Серед них від імені усього колективу ДП «МТП «Чорноморськ» привітали Аніту заступник директора з розвитку Ігор Шевченко та лідер профспілки працівників порту Сергій Бризгалов. Вони щиро пораділи досягненням спортсменки та побажали розвитку і високих нагород усім вихованцям клубу «Катана».

 

– Звичайно нам із Ігорем Олександровичем Шевченко приємно привітати Аніту Серьогіну і СК «Катана порт Чорноморськ» з такими високими досягненнями, – каже Сергій Бризгалов. – Срібна медаль – це заслужена перемога спортсменки, яка вклала в неї багато своєї праці та наполегливості. Кілька років тому юним каратистам необхідно було допомогти з приміщенням для тренувань. Обговоривши можливі варіанти, стало зрозуміло, що приміщення, яке знаходиться поруч з портклубом, чудово підійде для тренувальної бази «Катани», оскільки спочатку було спортзалом. Його привели в порядок і віддали каратистам на пільгових умовах. І ми раді, що це допомагає їм прагнути до олімпійських висот. Свого часу вирішення питання з тренувальною базою для юних каратистів разом з керівництвом і профспілкою порту допоміг нинішній глава Одеської РДА Юрій Крук, який був тоді віце-мером Чорноморська. У підсумку порт виділив приміщення для СК «Катана», а профспілка працівників морського транспорту порту Чорноморськ забезпечила матеріальну базу. Тут уже кілька років продовжує відточувати свою майстерність Аніта Серьогіна, прославляючи і порт, і місто Чорноморськ.

 

За словами спортсменки, ця медаль вже 10-та у її доробку, однак зупинятися на досягнутому вона не збирається і вже готується до наступного чемпіонату, адже попереду на неї чекають більш вагомі поєдинки. У потенціал Аніти Серьогіної вірить і головний тренер СК «Катана Чорноморський порт» Олександр Тонкошкур, який входить до складу тренерів національної збірної команди України, адже вже багато років є її наставником на шляху до перемог.  

 

Увесь колектив ДП «МТП «Чорноморськ» ще раз щиро вітає нашу спортсменку Аніту Серьогіну із заслуженою медаллю та бажає їй незламної сили волі та подальших перемог на змаганнях найвищого рівня!

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх