» » До Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища
Информация к новости
  • Просмотров: 78
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
3-06-2021, 08:30

До Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища

Категория: Новости

5 червня відзначається Всесвітній день охорони навколишнього середовища, який був заснований Генеральною асамблеєю ООН в 1972 році в Стокгольмі на всесвітній конференції по захисту навколишнього середовища. На конференції повноважними представниками 113 держав світу була прийнята декларація, яка містить принципи, якими повинні керуватися всі держави в своїй діяльності, спрямованої на охорону навколишнього середовища та раціональне використання природних ресурсів. У декларації вперше було проголошено, що охорона навколишнього середовища для нинішніх і майбутніх поколінь є першочерговим завданням людства. З тих пір цей день відзначається всією світовою спільнотою щорічно.

 

ДП «МТП «Чорноморськ» в ході своєї виробничої діяльності, безумовно впливає на навколишнє середовище: викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, утворення відходів 1-4 класу небезпеки, і т.д. З метою мінімізації цього впливу і дотримання вимог природоохоронного законодавства України, на підприємстві впроваджена система екологічного керівництва, розроблений Стандарт організації, введені в дію інструкції щодо поводження з відходами, відповідно до яких здійснюється роздільний збір відходів, визначені і оцінені екологічні аспекти впливу на навколишнє середовище. Також проводиться щоквартальний моніторинг стану атмосферного повітря на межі санітарно-захисної зони підприємства. Інженерами відділу охорони навколишнього середовища проводиться постійний контроль у структурних підрозділах порту за дотриманням вимог природоохоронних заходів, передбачених нормативними документами при виконанні перевантажувальних та інших видів робіт.

 

Хочеться відзначити постійну і копітку роботу керівників структурних підрозділів порту, які щодня приділяють увагу питанням охорони навколишнього середовища.

 

Додержання вимог щодо охорони навколишнього середовища є невід'ємною частиною роботи порту. Але піклуватися про навколишнє середовище потрібно не тільки в межах підприємства. Кожна людина, де б вона не знаходилася – на роботі або на відпочинку – повинна оберігати і піклуватися про природу. Діткам з раннього віку необхідно прищеплювати любов до природи, а батьки повинні бути для них гідним прикладом!

 

Напередодні Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, ще раз нагадуємо: зберігаючи природу, ми продовжуємо життя! Давайте разом берегти природу!

 

Відділ охорони навколишнього середовища ДП «МТП «Чорноморськ»

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх