» » Кабмін призначив нових заступників міністра інфраструктури
Информация к новости
  • Просмотров: 70
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
10-06-2021, 10:00

Кабмін призначив нових заступників міністра інфраструктури

Категория: Новости

В середу, 9 червня на засіданні Кабінет міністрів призначив Юрія Васькова заступником міністра інфраструктури та Анну Юрченко заступником з питань європейської інтеграції. Про це повідомила прес-служба МІУ.

 

Юрій Васьков – фахівець в області морського судноводіння та експлуатації суден, правознавства, організації перевезень і управління морським транспортом. До 2016 року розвивав кар’єру в державній сфері, побував на позиціях начальника Одеського морського торгового порту (2011-2013 роки), виконував обов’язки голови Адміністрації морських портів (2013 рік), а також був заступником міністра інфраструктури України (2015 рік) та опікувався питаннями морського та річкового транспорту.

У 2016 році створив і очолив компанію «Укрмара», що надає консалтингові послуги, а також послуги супроводу інвестпроектів і захисту інтересів судновласників в українських портах. Протягом 10 років працював на ДП «Одеський морський торговельний порт», зокрема очолював підприємство у 2011 році. За сумісництвом працював викладачем в Одеській національній морській академії та Одеському національному морському університеті.

 

Анна Юрченко до призначення займала посаду начальника Управління міжнародного співробітництва та інвестиційної політики Державного агентства автодоріг «Укравтодор», де здійснювала управління проектами співпраці з міжнародними фінансовими організаціями – Світовим банком, ЄБРР, ЄІБ. Також займалася підготовкою проектів державно-приватного партнерства та проектів кредитних угод на основі взаємодопомоги і експортних кредитів.

 

Того ж дня Кабмін також звільнив Володимира Бучко з посади державного секретаря МІУ.

 

Нагадаємо, минулого тижня Кабмін звільнив Дмитра Абрамовича з посади першого заступника міністра інфраструктури, Дмитра Живицького з посади заступника міністра інфраструктури і Наталю Форсюк з посади заступника міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції, а також скасував розпорядження про призначення Артемія Єршова на посаду заступника міністра інфраструктури.

 

20 травня Верховна Рада призначила Олександра Кубракова, який раніше очолював «Укравтодор», міністром інфраструктури.

 

18 травня Верховна Рада прийняла відставку міністра інфраструктури Владислава Криклія.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх