» » Вітаємо із Днем працівників морського та річкового флоту!
Информация к новости
  • Просмотров: 286
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
2-07-2021, 12:35

Вітаємо із Днем працівників морського та річкового флоту!

Категория: Новости

Шановні колеги-портовики та всі, хто причетний до морської галузі!

 

4 липня ми будемо відзначати свято тих, хто пов’язав свою долю із водними шляхами – Днем працівників морського та річкового флоту!

Тож щиро вітаємо вас із прийдешнім професійним святом!

 

Морський та річковий транспорт – одна з важливих і надійних галузей економіки нашої країни і в цьому велика заслуга багатьох поколінь, які присвятили своє життя нелегкій морській праці. До людей, чия професійна діяльність пов’язана із морями та річками, навіть якщо працювати доводиться на суші, у нашій країні ставляться із вдячністю та повагою, адже флот в історії нашої держави завжди відігравав важливу роль. Століттями люди та держави взаємодіяли завдяки морському судноплавству, великі географічні відкриття зроблені в морських і річкових експедиціях. На сьогодні весь морський та річковий флот є однією із найважливіших галузей вітчизняної інфраструктури, тому не можна переоцінити важливість роботи людей, які присвячують цьому все своє життя та забезпечують безперервне функціонування морського транспорту в Україні.

 

Висловлюємо глибоку повагу кожному, хто своєю відданою службою й натхненною працею робить внесок у розвиток морегосподарського комплексу Чорноморського регіону, продовжує та примножує традиції колективів морської галузі та трудового колективу ДП «МТП «Чорноморськ», зокрема.

 

Особливу повагу та вдячність висловлюємо нашим ветеранам – для вас порт «Чорноморськ» став другою домівкою, на його розвиток ви поклали усі свої знання та вміння, а молодому поколінню передали свою любов до рідного підприємства та свій неоціненний досвід! Низький вам уклін, шановні ветерани порту «Чорноморськ»!

 

Бажаємо усім вам, дорогі колеги, а також стивідорам, агентам, експедиторам, морякам та усім працівникам галузі міцного здоров'я, благополуччя, гідних умов праці, спокійного моря та мирного неба!

 

З повагою, керівництво ДП "МТП "Чорноморськ"

 

 

ДОВІДКА

В Україні цей День був встановлений відповідно до Указу Президента України № 1053/2008 від 18 листопада 2008 року та святкувався щорічно у першу неділю липня і носив назву «День флоту України».

 

30 грудня 2011 року Указ Президента України від 18 листопада 2008 року № 1053 «Про День флоту України» визнаний новим Президентом таким, що втратив чинність, однак продовжував відзначатися багатьма моряками та працівниками флоту.

 

З 2015-го року, відповідно до Указу Президента України № 332/2015 від 12-го червня 2015-го року, на підтримку ініціативи працівників морського та річкового флоту України проголошено: «Установити в Україні професійне свято працівників морського та річкового флоту – День працівників морського та річкового флоту, яке відзначати щорічно у першу неділю липня».

 

У 2021 році День працівників морського і річкового флоту припадає на 4 липня.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх