» » З Днем народження, рідний порт!
Информация к новости
  • Просмотров: 326
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
5-08-2021, 08:30

З Днем народження, рідний порт!

Категория: Новости

Дорогі колеги-портовики, шановні ветерани порту!

 

Щиро вітаю вас із нашим святом – Днем народження Чорноморського порту, днем, від якого у 1958 році почався відлік виробничої діяльності нашого підприємства.

 

63 роки – це значний проміжок часу, в якому відобразились важливі віхи трудової біографії кількох поколінь портовиків. Тисячі людей брали участь в будівництві, розвитку та експлуатації величезної гавані на Чорному морі. Своєю самовідданою працею вони створювали величний літопис морського порту Чорноморськ/Іллічівськ.

 

Протягом цього часу практично щороку відбувалися зміни, які примножували славу та велич нашого порту. Наше підприємство переживало часи, коли перевантажувати вантажі доводилося вручну, коли не вистачало робочої сили, коли з порту звільнялися стільки ж робітників, скільки і влаштовувалося, бо були занадто суворі умови праці і багато хто просто не витримував таких іспитів. Але залишалися сильні, мужні, самовіддані і безстрашні люди, завдяки яким тоді ще Іллічівський порт став лідером серед портів Радянського Союзу, а згодом і незалежної України. Ці люди – сьогоднішні ветерани порту, яким ми – молоде покоління – низько вклоняємося за їхню працю. Ми пишаємося цими людьми та беремо з них приклад.

 

Шлях, пройдений багатотисячним колективом – це славний літопис звершень і досягнутих результатів. Нажаль, сьогодні підприємство переживає не найкращі часи, але ми не втрачаємо віру і прагнемо знову повернути наш порт на почесний п’єдестал лідерів. Зараз, як і багато років тому, ми цінуємо високий професіоналізм працівників, їх ентузіазм, виробничу ініціативу та безумовну відповідальність на робочому місці.

 

Тому слова вдячності адресовані сьогодні у першу чергу всім портовикам, які, не зважаючи на перешкоди та виклики, працюють задля того, щоб порт розвивався і процвітав. Я ще раз низько кланяюся нашим ветеранам – без вас не було б ані порту, ані міста Чорноморська. Я вдячний кожному, хто подає нам руку допомоги та підтримки і не стоїть осторонь наших проблем.

 

Тож, у цей святковий день бажаю портовикам усіх часів та їхнім сім’ям стабільності, миру та злагоди. Щастя і благополуччя в сім'ях, здоров'я та радості дітям. Нехай жодні перешкоди не завадять вашому оптимізму, а ваша віра у майбутнє нашого підприємства залишається незламною!

 

Зі святом, дорогі колеги!

 

З повагою, в.о. директора ДП «МТП «Чорноморськ»

Олександр Попов

 

 

 

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Повідомити про корупційне правопорушення

Морские перевозки © 2016

Вверх