» » В музеї історії порту відкрилася виставка художників до Дня народження ДП «МТП «Чорноморськ»
Информация к новости
  • Просмотров: 364
  • Не нравится
  • +2
  • Нравится
5-08-2021, 14:52

В музеї історії порту відкрилася виставка художників до Дня народження ДП «МТП «Чорноморськ»

Категория: Новости

Сьогодні, 5 серпня, у музеї історії порту «Чорноморськ» зібралися художники та поціновувачі їх таланту. Приводом стало відкриття виставки живописців, присвяченої 63-ій річниці від початку виробничої діяльності ДП «МТП «Чорноморськ». Виставку організувало творче об’єднання художників «Ніка» разом із музеєм історії порту «Чорноморськ».

 

За словами завідувача музею Інни Василькової, експозицію склали близько 20 робіт із особистих колекцій авторів із Харкова, Львова, Одеси та Чорноморська.

 

– Ми дуже вдячні керівнику ТО «Ніка» Ірині Тищенко за таку чудову можливість познайомитися із творчістю художників різних міст, – каже Інна Василькова. – Особливо приємно, що роботи художників, наприклад із Харкова та Львова присвячені Чорному морю та нашому порту зокрема. В експозиції представлені картини таких авторів, як Прудніков Валерій, Тищенко Ірина та Панчишена Оксана з Чорноморська, Богайчук Людмила, Швидко Людмила та Рудой Вадим з Одеси, Луків Марта та Драй Ганна зі Львова, Шандиба Володимир з Харкова.

 

Під час відкриття виставки звучали пісні на слова Сергія Батури, Олександри Боль та Інни Василькової, а також свої вірші читав художник і поет, «Почесний громадянин міста Іллічівськ», «Почесний працівник порту» Валерій Прудніков.

 

– До речі, 1 серпня Валерій Прудніков відзначив свій 75-річний ювілей, то ж сьогодні була чудова нагода привітати його з Днем народження та вручити букет квітів від музею та набір для художника від ТО «Ніка», – розповідає директор музею історії порту. – Ця людина відіграла особливу роль у житті нашого підприємства, адже його руками створювалися екстер'єри та інтер'єри в управлінні порту, на базі відпочинку «Райдужний», санаторії-профілакторії «Чайка», дитячих садках, в громадських приміщеннях районів порту. Валерієм Єгоровичем розроблений нині діючий логотип і він же – торговий знак порту. Він проектував і виконував в натурі фонтани для Чорноморська:«Кульбаба» і «Русалка». Останній став візитівкою міста.

 

На пам’ять про 63-тю річницю Дня народження порту керівник творчого об’єднання «Ніка» Ірина Тищенко подарувала музею дві картини – одну із особистої колекції, іншу – авторства члена НСХУ Алли Філіпенко. Віднині вони будуть зберігатися в музеї історії порту «Чорноморськ».

 

Сама ж виставка буде працювати щодня з 10.00 до 17.00 години (крім суботи та неділі) і триватиме до 25 серпня.

 

Вхід для всіх, хто бажає долучитися до прекрасного, вільний, але прохання дотримуватися маскового режиму.

 

Ласкаво просимо завітати на експозицію за адресою: м. Чорноморськ, вул.. Транспортна, 6.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Повідомити про корупційне правопорушення

Морские перевозки © 2016

Вверх