» » Для колективного захисту від COVID-19 необхідно вакцинувати хоча б 60% населення, – експерт з громадського здоров’я Святослав Лінніков
Информация к новости
  • Просмотров: 239
  • Не нравится
  • +1
  • Нравится
18-08-2021, 15:16

Для колективного захисту від COVID-19 необхідно вакцинувати хоча б 60% населення, – експерт з громадського здоров’я Святослав Лінніков

Категория: Новости

Сьогодні в актовому залі портового клубу ДП «МТП «Чорноморськ» відбулася профілактична роз’яснювальна зустріч експерта з громадського здоров’я Одеського обласного Центру громадського здоров’я Святослава Ліннікова із працівниками держпідприємства, які хотіли більше дізнатися про наявні в Україні вакцини від коронавірусної інфекції, їх характеристики, ефективність, побічні дії та інше. Мета цієї зустрічі полягала у розвіюванні міфів про вакцини та власне щеплення від COVID-19.

 

– Наше завдання – розвіяти міфи, які виникли за ці півтора року, змусити людей позбутися страхів щодо вакцинації та пояснити їм на життєвих прикладах і наукових дослідах та висновках, що вакцинуватися необхідно, адже це є ваш власний особистий захист, – каже Святослав Лінніков. – Сьогодні я розказував портовикам, як створилася та які клінічні дослідження проходила вакцина від коронавірусу, як вона транспортується та зберігається, які можуть бути побічні дії після вакцинації. Власне, все це найбільше хвилює людей і саме про це звучали сьогодні запитання від присутніх.

 

Найголовнішим питанням, напевно, було те, чи дійсно вакцина діє і матиме тривалий ефект.

 

– Мене запитують, звідки ви знаєте, що вакцина працює? По-перше, ми знаємо це завдяки триетапним клінічним дослідженням, які проводилися розробниками вакцини, – пояснює експерт. – По-друге, ми бачимо вражаючі результати за ці півтора року, протягом якого триває масова вакцинація населення всього світу. Наразі у світі вакциновано більше 2 мільярдів людей і ми спостерігаємо, як стрімко знижуються показники захворюваності та смертності. Яскравим прикладом є Ізраїль, США, Великобританія. Показовою стала Індія, яка після початку вакцинації перестала бути джерелом інфекції, хоча ще 4 місяці тому вона просто палала від коронавірусу.

 

Наразі у країнах Європи і в Україні, в тому числі, очікується нова хвиля епідемії, однак вона не буде такою згубною, якщо населення України усвідомить необхідність вакцинації.

 

– Вакцинація, безумовно, буде мати ефект, але тоді, коли вакцинуються не менше ніж 60% населення, – каже Святослав Лінніков. – Наразі в Україні вакциновано лише близько 10% людей. А це дуже мало для колективного захисту.

 

За інформацією начальника відділу цивільного захисту та мобілізаційної роботи ДП «МТП «Чорноморськ» Сергія Білова, на сьогоднішній день 241 працівник підприємства пройшов дворазове щеплення від коронавірусної інфекції, що також складає менше 10% від загальної кількості працівників держстивідора. Проте опитування, які ініціює керівництво ДП «МТП «Чорноморськ», показують, що більшість працівників відповідально ставляться до питання вакцинації та виказали бажання зробити щеплення і найближчим часом його зроблять.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх