» » Колишній капітан «Богатиря» відзначив 80-річний ювілей
Информация к новости
  • Просмотров: 267
  • Не нравится
  • +1
  • Нравится
31-08-2021, 11:49

Колишній капітан «Богатиря» відзначив 80-річний ювілей

Категория: Новости

29 серпня Почесний працівник морського флоту, ветеран ІМТП із 45-річним стажем Василь Єрмолайович Гормаш відзначив свій славний 80-річний ювілей у колі рідних і друзів. Про Василя Єрмолайовича – невтомного трудівника – можна розповідати багато цікавого. Це людина щедрої поетичної душі, палко залюблена в море і людей. Його непроста біографія яскраво відбилася в авторських віршах, написання яких колишній портовик вважає своїм хобі. 

 

Василь Єрмолайович народився 29 серпня 1941 року в селі Мушічі Гомельської області (Білорусь). Там же закінчив 8 класів. У 1957 році сім'я переїхала до міста Щокін Тульської області (Росія). Закінчивши 10 класів у школі №4, вступив до 26-го Військового авіаційного училища льотчиків, в/ч 42064, м. Актюбінськ. У зв'язку зі скороченням Збройних Сил СРСР, училище, як і ряд інших подібних навчальних закладів, було розформоване. У травні 1960-го звільнений у запас у званні молодшого сержанта. У цьому ж році вступив до Херсонського морехідного училища рибної промисловості на судноводійне відділення. У 1962 році проходив виробничу практику на промислових суднах  Мурманська. У 1964 році закінчив морехідне училище і був направлений в управління «Мурмансксельдь» (м. Мурманськ). Працював помічником капітана на промислових суднах.

 

У 1969 році, за сімейними обставинами, обіймаючи посаду 2-го помічника капітана, у званні штурмана далекого плавання звільнився з попереднього місця роботи і переїхав до Іллічівська. Почав працювати в портовому флоті ІМТП помічником капітана СПК «Богатир», а в 1982 році був призначений на посаду капітана. У 1980 році заочно закінчив судномеханічний факультет Одеського морехідного училища. У 1989 році отримав звання «Почесний працівник морського флоту СРСР». У 2015 році  вийшов на заслужений відпочинок.  

 

Василь Єрмолайович – справжній друг Музею історію порту Чорноморськ. За покликом серця і на запрошення музею він бере активну участь у музейних заходах, ділиться тут своїми спогадами та знаннями з курсантами Чорноморського коледжу ОНМУ. Є номінантом поетичного конкурсу, присвяченого 60-річчю Морського порту Чорноморськ.

 

Турботливий батько виховав двох прекрасних синів: Сергія, що пішов батьківською стежиною, ставши штурманом далекого плавання, та Святослава – економіста-міжнародника. Улюблений онук Михайло перейшов у сьомий клас гімназії міста Чорноморськ.

 

Чорноморські портовики щиро вітають Василя Єрмолайовича з 80-річчям і бажають шановному ювіляру

міцного здоров’я та невичерпної енергії на многая і благая літа!

 

Фото прес-центру ЧФ ДП "АМПУ"

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх