» » Олексій Маляренко: «Ми не маємо права забувати!»
Информация к новости
  • Просмотров: 135
  • Не нравится
  • +1
  • Нравится
3-09-2021, 14:55

Олексій Маляренко: «Ми не маємо права забувати!»

Категория: Новости

2 вересня у Чорноморську відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника загиблим у Другій світовій війні. Захід був приурочений до 76-ї річниці завершення наймасштабнішої світової війни в історії, яка закінчилася 2 вересня 1945 року підписанням акту про капітуляцію Японії на борту американського лінкору «Міссурі».

 

Війна завдала народам світу величезних людських і матеріальних втрат. В ній були задіяні 62 країни світу, а це 80% населення планети. Кількість жертв досі точно не встановлено. За приблизними підрахунками, у війні загинуло понад 60 мільйонів осіб, 90 мільйонів стали інвалідами. Найбільших людських жертв зазнали СРСР (до 27 млн, серед яких щонайменше 14 млн українців), Республіка Китай (до 10 млн), Польща (6 млн), Югославія (1,7 млн). Втрати держав-агресорів були також великими. Так, Третій Рейх втратив до 9 мільйонів людей, Японська імперія – 2,5 млн, Королівство Італія – 500 тисяч осіб.

 

За часи німецької окупації країн Європи німецька влада знищила багато єврейських спільнот, які існували століттями. Основні події Голокосту відбулися на теренах Польщі, Білорусі й України, де було вбито кілька мільйонів осіб.

 

У церемонії покладання квітів взяли участь учні Чорноморського морського коледжу, представники органів управління Чорноморської міської ради та небайдужі жителі міста. Серед них і заступник директора ДП «МТП «Чорноморськ» з правових та майнових питань Олексій Маляренко.

 

– Ми не маємо права забувати ці історичні події та факти, – каже Олексій Маляренко. – Адже те, що пережила світова спільнота за ті страшні шість років, за жодних обставин не повинно повторитись ніколи знову! Саме тому ми щороку згадуємо ту війну і вшановуємо пам’ять величезної кількості людей, які стали її жертвами, ми розповідаємо про це молодим поколінням, аби усі ми зараз та у майбутньому жили у мирі і спокої, у злагоді і взаєморозумінні, аби жодне наступне покоління людей на землі не пізнало такого лиха.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх