» » Майбутні стивідори відвідали Музей історії порту «Чорноморськ»
Информация к новости
  • Просмотров: 241
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
20-09-2021, 17:07

Майбутні стивідори відвідали Музей історії порту «Чорноморськ»

Категория: Новости

Сьогодні відбулась одна з великої кількості екскурсій по Музею історії порту «Чорноморськ», яку провела завідувач музею Інна Василькова. За її словами, лише за останні місяці музей відвідали більше тисячі людей, серед яких і жителі міста, і учні шкіл та училищ, і студенти одеських ВУЗів. Сьогодні гостями просвітницького закладу ДП «МТП «Чорноморсьа» стали учні Чорноморського морського коледжу Одеського національного морського університету (ЧМК ОНМУ).

 

– Вже традиційно так склалося, що на початку кожного навчального року учні Чорноморського коледжу відвідують наш Музей, – каже Інна Василькова. – Діти приходять, аби дізнатися більше про історію створення порту на Сухому лимані, про видатних портовиків та керівників, адже частина випускників коледжу в майбутньому стануть працівниками нашого підприємства.

 

Сьогодні до музею завітали учні 2-го курсу факультету «Транспортні технології на морському та річковому транспорті» (група 209).

 

– Це майбутні стивідори і вони повинні знати історію і нашого міста, і нашого містоутворюючого підприємства, – каже куратор групи Ірина Анточ. – Тим більше, що всі вони будуть проходити практику в ДП «МТП «Чорноморськ». Ми збиралися прийти до музею ще минулого року, однак тоді нам завадив карантин. Тому цього річ ми вирішили не відкладати відвідини і одразу скористалися можливістю. Щиро дякуємо за цікаву екскурсію та розповідь завідувачу Музею Інні Васильковій!

 

Нагадаємо, що двері Музею історії порту «Чорноморськ» гостинно відчинені для відвідувачів щодня з 10-ї до 17-ї години крім вихідних. Запрошуємо усіх бажаючих до Музею!

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх