» » Шановні портовики! Не зволікайте зі щепленням від COVID-19!
Информация к новости
  • Просмотров: 319
  • Не нравится
  • +1
  • Нравится
18-10-2021, 15:37

Шановні портовики! Не зволікайте зі щепленням від COVID-19!

Категория: Новости

За період вересня-жовтня 2021 року (станом на 15 жовтня) близько 30 працівників ДП «МТП «Чорноморськ» захворіли на COVID-19. Такі дані надає ДУ «Лабораторний центр МОЗ України на водному транспорті». Крім того, кількість захворювань лише у першій половині жовтня у півтора рази перевищила кількість захворювань за попередній місяць і темпи захворюваності продовжують збільшуватися.

 

Саме тому керівництво держстивідора закликає портовиків відповідально поставитися, в першу чергу, до свого здоров’я, а також здоровёя оточуючих та зробити щеплення від коронавірусної інфекції. Для цього на підприємстві створюються зручні умови для працівників.

 

– По-перше, ми забезпечуємо організовану вакцинацію, – каже в.о. директора ДП «МПП «Чорноморськ» Олександр Попов. – Це означає, що для наших працівників відведено кабінет у міській поліклініці, де щеплення проводиться без черги. По-друге, згідно Наказу по підприємству, працівникам, які пройшли вакцинацію, надається один календарний день зі збереженням середнього заробітку. Якщо людина вакцинувалася у вільний від роботи час – вихідний теж надається за наявності підтвердження процедури щеплення.

 

Олександр Попов також відзначив, що поки що на підприємстві не запроваджуються жорсткі вимоги щодо вакцинації, однак найближчим часом МОЗ України введе зміни до переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням. Перелік доповнено працівниками підприємств, установ та організацій, які мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави і до яких входять всі державні підприємства морського транспорту. А це означає, що працівники, які не вакцинуються найближчим часом, не будуть допущені до роботи.

 

Наразі ж, згідно Постанови Головного санітарного лікаря України від 2.08.2021 року №7, передбачена обов’язкова самоізоляція осіб, які мали контакти з особами, що захворіли на COVID-19. Допуск до роботи після самоізоляції передбачений лише за наявності медичної довідки про негативний результат обстеження на COVID-19.

 

Отже, менеджмент підприємства закликає усіх працівників пройти щеплення від COVID-19.

 

Записатися на організовану вакцинацію можна у керівників своїх підрозділів. Найближча вакцинація відбудеться 20 жовтня з 10-ї до 12-ї голини у приміщенні КНП «Чорноморська лікарня» за адресою: вул.. 1 Травня, 1 (поліклініка), кабінет 104. При собі мати паспорт, ідентифікаційний код та дані про укладений договір із сімейним лікарем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Повідомити про корупційне правопорушення

Морские перевозки © 2016

Вверх