» » На поромному комплексі встановлено рекорд зі швидкості обробки судна типу ro-ro
Информация к новости
  • Просмотров: 516
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
20-10-2021, 11:09

На поромному комплексі встановлено рекорд зі швидкості обробки судна типу ro-ro

Категория: Новости

Сьогодні силами працівників спеціалізованого поромного комплексу в рекордний термін було завершено обробку транспортного перевізника NEPTUNE ODYSSEY, на борту якого у порт «Чорноморськ» прибуло 2482 одиниць автомобільної техніки. Цього вдалося досягти завдяки злагодженій роботі всього колективу СПК державного стивідора.

 

Так, вивантаження техніки планувалося завершити протягом 48 годин, натомість колектив впорався за 39 годин. Варто відзначити, що вперше у роботі були задіяні докери та водії автобази і це дозволило встановити новий рекорд обробки судна.

 

Як зазначив в.о. директора ДП «МТП «Чорноморськ» Олександр Попов, зі збільшенням вартості фрахту зростають і потреби прискорення інтенсивності завантаження/вивантаження спеціалізованих суден, прискорення збільшення оборотності суден та використання причалів. Тому ДП «МТП «Чорноморськ» намагається відповідати вимогам часу та встигати виконувати задачі сучасного ринку. Для європейських портів такі темпи обробки – норма, однак у нас є деякі затримки зі звільненням складів експедиторами, отримувачами та імпортерами вантажу. Тому адміністрація ДП «МТП «Чорноморськ» звертається до своїх клієнтів з проханням пришвидшити оформлоення, отримання та вивіз транспорту зі складів для відповідного збільшення кількості суднозаходів. 

 

NEPTUNE ODYSSEY – транспортний перевізник, побудований у 2010 році і плаває під прапором Мальти. Його вантажопідйомність становить 11418 тонн дедвейту, поточна осадка – 8,6 метрів, загальна довжина (LOA) – 169,59 метрів, ширина - 28,02 метра.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Повідомити про корупційне правопорушення

Морские перевозки © 2016

Вверх