» » Триває вакцинація працівників ДП «МТП «Чорноморськ»
Информация к новости
  • Просмотров: 1 380
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
27-10-2021, 17:12

Триває вакцинація працівників ДП «МТП «Чорноморськ»

Категория: Новости

Від початку жовтня керівництво ДП «МТП «Чорноморськ» докладає максимум зусиль, аби якнайбільша кількість працівників підприємства була забезпечена можливістю отримати щеплення від COVID-19 у комфортних умовах та у зручний для них час. Для цього досягнута домовленість із керівництвом КНП «Чорноморська лікарня» про проведення вакцинації працівників держпідприємства на території порту.

 

Сьогодні відбулася чергова вакцинація портовиків і попередні дані служби цивільного захисту та мобілізаційної роботи ДП «МТП «Чорноморськ» говорять про суттєве збільшення бажаючих зробити щеплення від коронавірусу (точні дані будуть оприлюднені пізніше, оскільки станом на 17-ту годину 27 жовтня процедура триває).

 

Для того, аби кожному надати можливість вакцинуватися, виїзні бригади медиків працюватимуть і на території ДП «МТП «Чорноморськ», і на території АМПУ.

Так, 28 та 29 жовтня вакцинація буде проводитися у актовому залі Чорноморської філії АМПУ (другий поверх) з 10-ї години ранку, а 3 листопада у портовому клубі ДП «МТП «Чорноморськ» з 9-ї години ранку. Отже, наразі працівники порту мають можливість зробити щеплення практично у будь-який день та час.

 

Нагадаємо також, що всередині держпідприємства порт «Чорноморськ» діє Наказ директора №362 від 12.10.2021 року «Про заходи сприяння кампанії щодо вакцинації», згідно з яким працівникам, які пройшли вакцинацію, надається вихідний (1 календарний день) зі збереженням середнього заробітку. У разі, якщо працівник пройшов вакцинацію у вільний від роботи час, йому також надається вихідний (1 календарний день) зі збереженням середнього заробітку.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх