» » ДП «МТП «Чорноморськ» взяло участь у загальноміській толоці
Информация к новости
  • Просмотров: 142
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
6-11-2021, 10:00

ДП «МТП «Чорноморськ» взяло участь у загальноміській толоці

Категория: Новости

5 листопада у Чорноморську відбулася традиційна загальноміська толока, до якої долучаються усі підприємства міста та надають допомогу у вигляді необхідної спецтехніки для розчищення вулиць міста від сміття та опалого листя.

 

Толока організована на виконання розпорядження Чорноморського міського голови Василя Гуляєва № 427 від 2 листопада 2021 року. Завдання учасників толоки – навести  порядок на всій території міста Чорноморськ та привести її до належного санітарного стану.

 

Державне підприємство «Морський торговельний порт «Чорноморськ» підтримало ініціативу міського голови та разом з іншими підприємствами міста взяло активну участь у проведенні загальноміської толоки. Для очищення внутрішньоквартальних доріг та територій Чорноморська держпідприємство виділило два ковшових автонавантажувача «Комаtsu» WA-320-6 та самоскид «Тatra-815». Керували цією технікою два докери-механізатори структурного підрозділу БВМ (база внутрішньопортової механізації) та водій з автобази. Протягом всього робочого дня (толока тривала до 18-ї години) автотехніка з людьми залучалася на ті ділянки, де була найбільш необхідна та виконувала усі поставлені організаторами завдання.

 

Відзначимо, що ДП «МТП «Чорноморськ» ніколи не стоїть осторонь від міста і завжди допомагає міській владі у виконанні сезонних робіт таких як прибирання міської території восени, розчистка доріг від заметів взимку та інших завдань, коли місто цього потребує. Тож, держпідприємство і надалі йтиме пліч-о-пліч із Чорноморською територіальною громадою.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Подтвердите что вы не робот: *

НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх