» Доступ к публичной информации

Доступ к публичной информации

Державне підприємство "Морськой торговельний порт "Чорноморськ" працює над забезпеченням рівного доступу всіх до інформації, спираючись при цьому  на європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало підписання у 2011 році Головою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Відповідно до Закону України від 13.01.2011 № 2939-VІ «Про доступ до публічної інформації» публічною інформацією є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, яка була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим законом.

Право на доступ до публічної інформації гарантується:

      • обов'язком розпорядників інформації надавати і оприлюднювати інформацію, окрім випадків передбачених законом;

      • визначенням розпорядником інформації спеціальних структурних підрозділів або посадових осіб, які організовують у встановленому порядку доступ до публічної інформації, якою він володіє;

      • юридичною відповідальністю за порушення законодавства про доступ до публічної інформації.

 Надання публічної інформації Державне підприємство "Морськой торговельний порт "Чорноморськ" здійснюється у відповідь на інформаційний запит.


НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх