» 5-й терминал

5-й терминал

 

Повна назва підрозділу

П`ятий термінал (5 термінал)

Вид діяльності, номенклатура вантажів

Перевантаження генеральних (контейнери, металопрокат) та масових (наливних, насипних та навалювальних) вантажів з сухопутних видів транспорту на морські судна та у зворотному напрямку.

Юридична адреса підрозділу

вул. Праці, 6, м.Чорноморськ, 68001

ПІБ керівника підрозділу

Скворцов Павло Генадійович

Телефон

+380-48-738-91-61

Факс

+380-4868-9-10-66

E:mail

p.skvortsov@imtp.ua

 

5 Термінал ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ» унікальний логістичний вузол в басейні Чорного моря. Розвинена інфраструктура терміналу дозволяє забезпечити прийом та обробку вантажів, що перевозяться різними видами транспорту.

Територія терміналу складає більше 36 гектар, яка умовно розділена на два взаємопов’язаних виробничих комплекси: мультимодальний і автопаромного.

МУЛЬТИМОДАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС

Мультимодальний комплекс ІМТП є єдиним в Україні, який спеціалізується на обслуговуванні ж/д- і авто- поромних ліній, а також суден типу «ро-ро».

Комплекс розташований на пірсі, що включає в себе причали № 26, 27, 28. Забезпечено двома підйомно-перехідними мостами стаціонарно-берегового типу, системою залізничних колій для подачі вагонів, пунктами управління процесами навантаження та вивантаження поромів, додатковими об’єктами з магістральним автотранспортом та об’єктами облаштування пункту пропуску вантажів через кордон України.

Потужності комплексу забезпечують функціонування Євроазіатського транспортного коридору, що з’єднує країни Європейського Союзу через Кавказ і Центральну Азію з Китаєм.

Одночасно може вестися обробка двох залізничних поромів і двох суден з горизонтальним вантаженням.

Комплекс має самостійні в’їзди для вагонів і автотранспорту.

Потужності комплексу дозволяють перевантажувати 4500000 тон вантажів у вагонах, 150 тис. Великовантажних автомобілів і 250 тис. Одиниць колісної техніки на рік.

Технічне та організаційне об’єднання залізнично-поромного комплексу з сусіднім автопаромного (включаючи обробку суден типу «ро-ро») в єдиний мультимодальний термінал, дозволяє здійснювати гнучке маневрування трудовими ресурсами в залежності від конкретної ситуації та ефективно використовувати загальні для цих комплексів технологічні та допоміжні технічні об’єкти.

АВТОПОРОМНИЙ КОМПЛЕКС

Обробка автопоромів і суден «ро-ро» з міжнародним вантажним і легковим автотранспортом та експортно-імпортної колісної технікою ведеться на автопаромного комплексі з причалом № 28.

У безпосередній близькості з прямим виїздом з території порту перебуває додаткова площадка для прийому товарних автомобілів, площа якої приблизно 13 га, з ємністю 6000 авто.

Іллічівський морський торговельний порт - лідер з обробки вантажів, що прибувають на судах типу «ро-ро» багатьох міжнародних ліній. Комплекс ІМТП з обслуговування вантажів «ро-ро» є одним з найбільших в Чорноморському регіоні.

Комплекс забезпечує:

- Обслуговування автопароми з осадкою до 9 м;

- Розміщення на двох складських майданчиках до 11 тис. Легкових автомобілів одночасно;

- Цілодобову відправку товарних автомашин двома способами: автотранспортом і залізницею.

Презентація терміналу.

Читать online

 

 

Морські вантажнопасажирські перевезення здійснюються компаніями СК "УКРФЕРРИ" и АО "ПЛАСКЕ".


НАВИГАЦИЯ

О порте
Руководство порта
Инвесторам
Партнеры порта
Государственные закупки
Профсоюзы
Противодействие коррупции

Горячая линия ДОВЕРИЯ

+38(048)738-92-77 (доб. 8666)

+38(04868)7-92-04 (доб. 8666)

Электронная почта: hotline.imtp@gmail.com (круглосуточно)

 

Главная
Новости
Галерея
Видео
Контакты
Форма обратной связи
Мобильная версия портала

 

Морские перевозки © 2016

Вверх